Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Starogród Dolny – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Starogród Dolny, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Paparzyn

Paparzyn(Starogród Dolny + 18 km)

99 000 zł3 841 m² 25,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Wudzyn

Wudzyn(Starogród Dolny + 20 km)

65 000 zł374 m² 173,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka letniskowa z domkiem w ciszy i spokoju , czyste powietrze obok las. 30 km do Bydgoszczy , 10 km do Koronowa. Korzyści z działki letniskowej : 1. Relaks i wypoczynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Trzęsacz

Trzęsacz(Starogród Dolny + 14 km)

169 500 zł1 130 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Trzęsaczu - mpzp opis oferty: przedmiotem oferty jest działka budowlana w miejscowości Trzęsacz. Teren objęty mpzp, pod budownictwo jednorodzinne. Media: prąd gaz woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Nekla

Nekla(Starogród Dolny + 22 km)

1 190 112 zł36 800 m² 32,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z wz - 36 800 m - Nekla, kujawsko-Pomorskie Tylko w naszym biurze! Atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 36 800 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nekla

Nekla(Starogród Dolny + 22 km)

281 461 zł1 889 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Odległość od lasu około 50m! Działka o powierzchni 1888 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wilcze

Wilcze(Starogród Dolny + 22 km)

285 000 zł1 094 m² 260,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok.1093 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Żurawinowa

Nekla(Starogród Dolny + 22 km)

210 000 zł1 680 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: atrakcyjnie usytuowaną działkę 1678 m2 w miejscowości: nekla, ulica: żurawinowa. W najbliższym sąsiedztwie działki nowe domy jednorodzinne. 2 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wilcze

Wilcze(Starogród Dolny + 22 km)

183 825 zł855 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

#Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Wilcze, gmina Osielsko, cicha i spokojna okolica. #Charakterystyka Działka budowlana o powierzchni 873m2. Działka objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stronno

Stronno(Starogród Dolny + 21 km)

214 999 zł3 121 m² 68,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niwy

Niwy(Starogród Dolny + 24 km)

1 291 693 zł22 586 m² 57,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij